stop
 

Vyzkoušejte TPI diagnostiku pro efektivnější švih

CO JE TPI?

Titleist Performance Institute (TPI) je přední světová vzdělávací organizace zabývající se studiem fungování lidského těla ve vztahu ke golfovému švihu. Od roku 2003 studuje TPI tisíce golfistů od špičkových profesionálních hráčů PGA Tour po víkendové nadšence. Během této doby bylo na základě těchto údajů shromážděno neuvěřitelné množství údajů o hráčích všech tvarů, velikostí, věku a zdatnosti. Společnost TPI zjistila, jak správně fungující tělo umožňuje hráči švihat co nejefektivnějším způsobem. Navíc TPI analyzovala, jak hráčovo fyzické omezení může nepříznivě ovlivnit golfový švih a potenciálně vést ke zranění.

 

Jinými slovy, golfový švih nesrovnávám se švihem Roryho McIlroye, protože vaše tělo nemusí být schopno se dostat do pozic, do kterých je schopno se dostat tělo profesionála, jelikož můžete mít určitá fyzická omezení. Pokud se fyzicky nemůžete dostat do těchto pozice, tak proč byste se je měli učit? Golf není jen o samotné technice, je důležité pochopit a naučit se pracovat i s tělesnou individuální stránkou.

TPI pohybový screening rozděluje golfový švih na 16 různých individuálních pohybů, která najdou omezení, která možná neznáte a netušíte, že ovlivňují vaši hru. Spojení pohybového screeningu a vašeho golfového švihu Vám pomohu pochopit nejen Váš švih a hru, ale i snížit riziko zranění a navést vás na cestu, jak se vypořádat s fyzickými omezení a užít si tak lépe hru. 

 

JAK TPI DIAGNOSTIKA PROBÍHÁ

TPI diagnostika probíhá ve dvou fázích. Rozestup mezi dvěma fázemi minimálně 48 hodin (kvůli zpracování a vyhodnocení dat)

1.Fáze – 45 minut – Vstupní dotazník – zdravotní omezení, sportovní historie, cíle, přání

                                Pohybový screening – 16 fyzických testů

                                Natočení golfového švihu

                                (Doporučuji mít na sobě pohodlnější golfové oblečení)

2.Fáze – 50 minut – Analýza pohybového screeningu a rozebrání golfového švihu

                                 Švihová a cvičební doporučení, doporučení k tréninkovému programu.

Výstup z pohybového screeningu na návaznost vašeho švihu dostanete v tištěné i elektronické formě na Vaši emailovou adresu. 

 

CENA

Nečlen LGCPY: 1500 Kč (dvě fáze)

Člen Swing: 1360 Kč (dvě fáze)

Člen Premium: 1260 Kč (dvě fáze)

 

Rezervace diagnostiky na recepci Loreta Club Pyšely či na 721552542 nebo barbora.vejlupkova@gmail.com

Možnost i v anglickém jazyce