stop
 

Vaříme pro Vás srdcem, již osmou sezónu...

Rezervace : +420 602 261 098

ZAHRÁDKA OTEVŘENA a od 31.5.2021 otevřena restaurace.

Při představování naší restaurace nechceme začít slovy:„Jídla připravujeme z čerstvých surovin“.  Základem dobrého vaření jsou čerstvé suroviny, a to všichni víme. 

Rádi bychom začali  slovy „Vaříme srdcem“ a naším hlavním zájmem je uspokojit chuťové buňky všech našich hostů před hrou, po hře, po vítězství, ale i po hořké prohře. Snažíme se nastolit v naší restauraci klidnou, domácí atmosféru. Díky tomu se všichni, i ti více ostýchaví, cítí jako doma a mohou si užít krásný den.

Naše kuchyně nachází svůj základ ve starých českých recepturách babiček našich babiček, které kombinujeme s moderní celosvětovou kuchyní až po populární slow food. K tomu nám pomáhají naši osvědčení dodavatelé, jako rodinná Farma Bláto, Amaso, společnost Jamon, nebo rodinná farma Pesema. Dohromady máme jedno společné. Snažíme se dělat skvělé produkty a navzájem se podporujeme aby tomu tak bylo.

V restauraci Loreta nenajdete stálý jídelní lístek, často se stane, že měníme nabídku již během dne.

Stejnou pozornost věnujeme i našemu nápojovému lístku. Důkladně se staráme o naše čepované pivo. Základem jsou naše domácí limonády od pomerančové, malinové až po rakytníkovou.   

Přijeďte ochutnat naší kuchyni a užít si jedinečnou atmosféru restaurace Loreta!  
 

Novinka – tapas, antipasta, nebo po našem, „něco na zub“

Kdo by neměl rád lehké mlsání po hře, při západu slunce se sklenkou dobrého pití. Nabízíme výběr sušené šunky od Tyrolska až po Španělsko. Salámy jako chorizo, přeštický špek doma uzený na třešni,  nakládané olivy, datle, sýry tvrdé i polotvrdé, kyselé rybičky, plněná zelenina v olivovém oleji. Chystáme pro Vás i teplé tapas, jako je grilovaná zelenina všech barev, krevety, rybičky, luštěniny, maso mleté i v celku. 
 

Fandíme Slow Food

Slow Food - Cílem hnutí Slow Food je vážit si kultury stolování a vychutnávání místních produktů, které by mohly být odsouzeny k zániku na úkor mezinárodní standardizace potravinářských výrobků a rychle se rozvíjející “kultury” Fast Food. Hnutí prosazuje místní produkty, domácí odrůdy plodin a upozorňuje na dávno zapomenuté recepty.


Prohlédněte si naše menu a nápojový lístek

Restaurace roku 2017 Restaurace roku 2016 Restaurace roku 2015