stop
 

ČLENSTVÍ 2022 v prodeji

Na rok 2022 jsme připravili pestrou nabídku různých typů klubových členství, a to za velice atraktivní ceny.

Loreta nabízí několik typů členství, která jsou přehledným a logickým způsobem cenově odstupňována. Pro každé členství je nabízen určitý počet her, které může hráč na hřišti odehrát.

Jako v minulých letech je základním typem členství SWING, a to za cenu pouhých 1 590 korun. Při jeho zakoupení hráč obdrží jednu hru na hřišti „zdarma“ a navíc se automaticky stává členem ČGF, tedy získává onu pověstnou „kartičku“, díky níž má vedený hendikep a může hrát turnaje. Toto členství už na Loretě oslovilo velké množství hráčů a zůstává nadále velmi populární.

Druhým typem členství v nabídce je členství SWING PLUS, kde za cenu 3 990 korun obdrží hráč čtyři hry na Loretě a členství v ČGF. Jednoduchá matematika: jedna hra za tisíc korun, což je cena v případě tohoto kvalitního a snadno dostupného areálu skutečně dobrá. Navíc členství SWING PLUS lze využívat i tak, že lze jednotlivou hru na 18 jamek rozdělit i na 2x9 jamek. Hráč tedy může odehrát celkem osm devítek na Loretě.

Na rok 2022 je ovšem v nabídce i zcela nový typ členství, a to TWIST. Jedná se o členství, v němž za cenu 7 990 korun hráč obdrží osm her, opět s možností rozdělit je po devítkách (tedy 16x9) a samozřejmě členství v ČGF. Loreta tímto krokem vychází vstříc těm hráčům, kteří si hřiště oblíbili, rádi na ně jezdí, ale například z časových či finančních důvodů si nechtějí koupit plné členství.

Členství je možné upgradovat, navíc členství TWIST je opakovatelné.

Plné členství PREMIUM je samozřejmě také v nabídce, jedná se o neomezený počet her pro nyní končící sezónu 2021 a na celou sezónu 2022, přičemž je možné si ale toto členství zakoupit i „na zkoušku“. Bližší informace poskytne zájemcům klub samotný, stačí zavolat na recepci (606 602 422 nebo 607 079 363).

Všechny druhy členství nabízí Loreta i v juniorské verzi, která je levnější.

Prodej členství zde.

 

CLENSTVI 2022 [45 kB]