stop
 

Od pátku 9. března hrajeme!!!

 

Vážení golfisté,

zima se snad již chýlí ke svému konci a všechny přípravné práce na hřišti i v zázemí jsou dokončeny. Pátek 9. března je dnem, kdy opevřeme hřiště a cvičné plochy. Můžete už vyndat hole z garáží a sklepů a začít se těšit na Váš první golf roku 2018 na Loretě.

Kromě kontroly golfového vybavení a způsobilosti svých fyzických schránek ke hře golfu Vás požádám o prověření, zda jste již uhradili členské poplatky do klubu. Pokud potřebujete v tomto jakkoliv poradit, obraťte se prosím na recepi v časech od 8 do 16 hodin na tel. 606 602 422, nebo na recepce@loretagolf.cz

Informace k členským příspěvkům najdete také zde.

Startovní časy si můžete rezervovat online zde, případně telefonicky na recepci na 606 602 422. Pracovní doba recepce je nyní od 8:00 do 18:00 hodin.

Hřiště je po zimě v dobré kondici, ale stoprocentní samozřejmě není. Můžete se tak těšit na hru s předsezónní slevou 30% z ceníkové ceny fee. A jako bonus vás čekají zamrzlá jezírka, ve kterých ještě nějakou dobu míč neutopíte. :-)

Pokud jste byli na Loretě v loňském roce spokojení, budeme rádi za Vaše hlasy v anketě "Hřiště roku," ve které obhajujeme předešlá dvě vítězství.
Hlasovat můžete zde.

Vstupte do sezóny pravou nohou! Pěknou hru.

Těšíme se na Vás!