stop
 

Loreta "na cestě" tour 2018

 

„Cesta je život.“ Jack Kerouac

Hned po tom včerejším rozjetým mejdanu jsem brnknul Karlovi, že už se mnou zase šijou všichni golfoví čerti, a že musíme vyrazit přes celou tu naši skvělou zem za tou šáhlou loreťáckou partou v čele s Deanem a jeho sladkou Marilou. Naházeli jsme klacky do auta, vyzvedli  jsme starouše Billa a už jsme si to fičeli přes Tábor na Krumlov. Karlo do nás pořád sypal ty jeho nejneskutečnější golfový teorie a já jsem si jen v duchu říkal: „Tak už jsem zase na cestě…“
 

Loreta „Na cestě“ Tour 2018

Druhý ročník Tour přináší několik novinek, které soutěž zase o něco zatraktivní. V tomto roce pořádáme 6 hodnocených turnajů a samozřejmě závěrečný, nedělní přátelský turnaj v zahraničí, tentokrát na dalekém Slovensku.

Všechny turnaje startují postupným startem z jamky č. 1 od 10.00 hod.

Kde a za kolik si zahrajeme

Kdy

Kde

Za kolik

21.4.

Český Krumlov - změna ceny!

900

12.5.

Česká Lípa

1100

23.6.

Telč

1100

7.7.

Mariánské Lázně

1700

11.8.

Hluboká nad Vltavou

1100

1.9.

Penati Legend course

2200

2.9.

Penati Heritage course

2200


Celkové pořadí tour

Pořadí tour 0-12

Pořadí tour 12,1-25

Pořadí tour 25,1-54

Hodnocení

Vyhlašují se nejlepší tři hráči v každé kategorii; při rovnosti ran či bodů se o pořadí rozhoduje dle Pravidel golfu a soutěžního řádu ČGF. Součástí vyhlášení je i vyhodnocení vložených soutěží, dle vyhlášených disciplín a kategoriím pro konkrétní turnaj.

Absolutním vítězem série se stane hráč s nejvyšším počtem získaných stablefordových bodů v rámci pěti turnajů výjezdní tour (součet stablefordových bodů z 5 nejlépe zahraných turnajů). V této soutěži jsou hodnoceni jen hráči s HCP 0-36.

Celkové výsledky budou vyhlášeny po šestém turnaji, kde budou předány ceny pro celkové vítěze kategorií i pro absolutního vítěze.  Vyhlášeni budou 3 nejlepší hráči.

Kategorie

Mix HCP        0  - 12

Mix HCP        12,1 – 25

Mix HCP        25,1 -54

Hraje se dle soutěžního řádu ČGF, Pravidel golfu a místních pravidel daného hřiště. Hráč je zařazen do dané kategorie dle svého aktuálního HCP v den pořádání turnaje. Do celkového pořadí je hráč zařazen v kategorii, ve které začal svou hru v Loreta na cestě Tour.

Přihlášky a úhrada fee a startovného

Přihlášky na výjezdní tour můžete zasílat již od dnešního dne na mail pilat@loretagolf.cz , nejpozději však do 15.4.2018. V přihlášce uveďte jméno, turnaj(e), kterých se chcete zúčastnit a jmenný seznam spoluhráčů, pokud budete přihlašovat např. celou rodinu nebo své kamarády.

Pro maximální zjednodušení letos nevybíráme zálohy. Spoléháme na Vaši členskou čest, že se nebudete na poslední chvíli odhlašovat třeba jen kvůli špatné předpovědi počasí.

Proto na vás apeluji, ať se přihlašujete na turnaje, na které skutečně pojedete.

Fee bude hrazeno na místě v den konání turnaje, a to V HOTOVOSTI!!!

I v letošním roce platí, že pokud nebude naplněna kapacita turnaje, můžete si vzít své kamarády, byť nejsou členy Loreta Golf Clubu Pyšely.

Těším se, že letošní ročník Loreta „Na cestě“ Tour 2018 bude úspěšný minimálně jako ten loňský, kterého se zúčastnilo téměř devadesát členů našeho klubu!

 

Hezkou hru „Na cestě“ Tour 2018 přeje

Radek Pilát
club events coordinator

mobile: +420 602 232 000
e-mail:   pilat@loretagolf.cz